لوازم جانبی بخرید نوکیا 3310 ببرید! – وینفون

دانلود فارسی

لوازم جانبی بخرید نوکیا 3310 ببرید! – وینفون

درست است که مایکروسافت تولید گوشی های ویندوزی خود را تا اطلاع ثانوی متوقف کرده است اما قرار نیست این قضیه روی سایت وینفون تاثیرگذار باشد. ما در سایت و فروشگاه وینفون همچنان به فعالیت خود ادامه میدهیم و به سراغ پوشش اخبار و موجود کردن محصولات و فناوری های دیگر مایکروسافت خواهیم رفت. با وینفون همراه شوید.

مایکروسافت در ظاهر فعالیت بخش موبایل خود را متوقف کرده است و البته برای این میگویم در ظاهر چون مایکروسافت بارها ما را غافلگیر کرده است و محصولات جدید خود را بدون اطلاع و حواشی قبلی معرفی کرده است. اما حداقل فعلا این را می دانیم که قرار نیست به این زودی شاهد محصول جدیدی در بخش موبایل باشیم.

بنابراین ما هم سیاست خود را در بخش فروشگاه تغییر دادیم و تا اطلاع ثانوی محصول جدیدی در بخش موبایل اضافه نخواهیم کرد. چه گوشی و چه لوازم جانبی گوشی و بناداریم به تدریج محصولات دیگر یعنی اکس باکس و سرفس ها را به موجودی فروشگاه اضافه کنیم.

اما قبل از اینکه فروشگاه را با محصولات جدید پر کنیم تصمیم گرفتیم محصولات فعلی را که البته تعداد زیادی از آنها باقی نمانده است را در یک جشنواره پاییزی و با یک جایزه متفاوت به شما کاربران ارائه کنیم. لازم به ذکر است محصولی که به اتمام برسد دیگر موجود نخواهد شد بنابراین اگر نیاز به لوازم جانبی دارید و یا فکر می کنید در آینده ممکن است به آن نیاز پیدا کنید بهتر است این فرصت را از دست ندهید و علاوه بر خرید محصول مورد نیاز خود در جشنواره پاییزی شرکت کنید.

جزییات جشنواره پاییزی وینفون

این جشنواره از امروز شروع شده است و تا تاریخ ۱۷ آبان ادامه دارد. کاربرانی که از امروز خرید خود را در فروشگاه ثبت نمایند در قرعه کشی شرکت داده خواهند شد.

جایزه جشنواره یک عدد نوکیا ۳۳۱۰ است که در پایان روز ۱۷ آبان قرعه کشی انجام می شود و نتیجه آن در سایت و شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی می شود.

با هر خریدی که ثبت شود شما یک شانس بیشتر دریافت می کنید و احتمال برنده شدن خود را افزایش می دهید.

 

نکته: تعداد محصولات محدود است و بعد از اتمام نیز موجودی جدیدی اضافه نخواهد شد.

ورود به فروشگاه وینفون

منبع : وینفون

  • شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ ۱۳:۱۸
  • بدون نظر
  • رضا درویش زاده
  • فروشگاه


رضا درویش زاده

[ad_1]

مطالب مشابه