عرضه بیلد 14393.1770 ویندوز 10 موبایل برای کاربران به روز رسانی سالگرد – وینفون

دانلود فارسی

عرضه بیلد 14393.1770 ویندوز 10 موبایل برای کاربران به روز رسانی سالگرد – وینفون

پس از عرضه به‌روزرسانی کریترز در ابتدای سال جاری بسیاری از گوشی های ویندوزی قدیمی نظیر لومیا ۷۳۰، ۹۳۰ و ۱۵۲۰ از دریافت آن محروم ماندند و عملا آخرین به‌روزرسانی عمده ای که این دسته از کاربران دریافت کردند به‌روزرسانی سالگرد ویندوز ۱۰ است. مایکروسافت در این مدت به‌صورت پیوسته وصله های امنیتی را برای این دسته از کاربران منتشر کرده، که آخرین مورد از این دست بیلد ۱۴۳۹۳٫۱۷۷۰ است که شب گذشته برای این دسته از کاربران منتشر شد.شب گذشته مایکروسافت بیلد ۱۴۳۹۳٫۱۷۷۰ را برای دستگاه هایی که به به‌روزرسانی سالگرد ویندوز ۱۰ مجهز هستند منتشر کرده است. این بیلد در واقع همان به‌روزرسانی تجمعی سه‌شنبه ها است که برای کامپیوترهای ویندوزی نیز منتشر شده است.

مایکروسافت لیست تغییرات این بیلد را منتشر نکرده، اما با توجه که این بیلد صرفا یک بیلد تجمعی است عملا در آن شاهد بهبود کلی سیستم عامل و رفع مشکلات امنیتی هستیم. اگر شما صاحب یکی از لومیاهای قدیمی که موفق به دریافت به‌روزرسانی کریترز نشده‌اند هستید می‌توانید با مراجعه به بخش تنظیمات گوشی خود این به‌روزرسانی را دریافت کنید.


محسن توکلی

او لیسانس میکروبیولوژی از دانشگاه آزاد تهران شمال دریافت کرده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.

[ad_1]

مطالب مشابه