Chuwi با LapBook Air به مصاف MacBook Air اپل می رود!

دانلود فارسی

Chuwi با LapBook Air به مصاف MacBook Air اپل می رود!

با توجه به حجم اخبار زیاد راجع به محصولات شرکت Chuwi، احتمالا دیگر تمامی شما با این برند آشنایی پیدا کرده اید. Chuwi یک شرکت چینی است که در سال های اخیر روی تولید لپ تاپ ها و تبلت های ویندوز ۱۰ مقرون به صرفه تمرکز کرده و توانسته است که فروش خوبی را کسب کند. در حقیقت این شرکت با الگو برداری از دستگاه های محبوب شرکت های معروف، یک نسخه ارزان ولی با کیفیت و قدرتمند از آن ها را تولید می کند. حالا در جدیدترین اقدام، Chuwi در صدد ارائه LapBook Air است.

مدتی قبل شرکت Chuwi با معرفی دستگاهی بسیار شبیه به مایکروسافت سرفس پرو ۴، که SurBook نام دارد، به کاربران این امکان را داد که با هزینه ای بسیار کم بتوانند دستگاهی منحصر به فرد را دریافت کنند. اکنون به نظر می رسد این شرکت با معرفی LapBook Air، قصد دارد تمرکز خود را روی اپل قرار دهد.

بر اساس اظهارات Chuwi، این دستگاه باریک ترین لپ تاپی خواهد بود که آن ها تا به امروز ساخته اند، به طوری که این لپ تاپ در باریک ترین نقطه تنها ۶ میلی متر ضخامت دارد که عدد قابل توجهی است. این لپ تاپ دارای یک صفحه نمایش ۱۴.۱ اینچی، دو پورت USB 3.0 و یک جک هدفون ۳.۵ میلی متری است. همچنین LapBook Air از فلز ساخته شده است و تنها ۱.۳ کیلوگرم وزن خواهد داشت. با مشاهده طراحی دستگاه و لوگوی روشن پشت آن، می توان پی برد که این شرکت از این که گفته شود آن ها از مک بوک ایر الهام گرفته اند مشکل ندارد.

در حال حاضر، این شرکت هیچ حرفی از مشخصات داخلی LapBook Air، زمان معرفی و یا قیمت در نظر گرفته شده برای آن نزده است. بنابراین باید منتظر باشیم تا اطلاعات بیشتری در رابطه با این دستگاه منتشر شود. همانند دستگاه های قبلی Chuwi، انتظار می رود این شرکت LapBook Air را نیز با قیمتی فوق العاده خوب به بازار عرضه کند.


امیر زمانی

Only Windows

[ad_1]

مطالب مشابه