۷۱ درصد کاربران ویندوز ۱۰ کریترز گزارش باگ ها و کرش های خود را برای مایکروسافت ارسال می کنند

دانلود فارسی

۷۱ درصد کاربران ویندوز ۱۰ کریترز گزارش باگ ها و کرش های خود را برای مایکروسافت ارسال می کنند

مایکروسافتویندوز ۱۰ به کاربران اجازه می دهد که بسیاری از اطلاعات خود مانند کنترل اطلاعات بالقوه حساس را به طور کامل از طریق حریم خصوصی کنترل کنند. با این حال اکثر کاربران نیز تصمیم می گیرند که داده های تشخیصی و کاربردی را به طور کامل با مایکروسافت به اشتراک بگذارند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

گزارش کامل مشکل شامل چه اطلاعاتی می شود؟ مرورگر، برنامه و ویژگی های مورد استفاده، inking و داده های تایپی شامل آن ها می شوند. این یک توصیف گسترده است و می تواند بسیاری از داده ها را شامل شود. اما ۷۱ درصد کاربران به روز رسانی کریترز ویندوز ۱۰ گزارش باگ ها و کرش های خود را برای مایکروسافت ارسال می کنند و ترجیح می دهند داده های اساسی را که برای ویندوز امن و به روز، ضروری هستند را به اشتراک بگذارند.

مایکروسافت

مایکروسافت می گوید ۵۰۰ میلیون دستگاه امروزه ویندوز ۱۰ را اجرا می کنند. در اواخر ماه ژوئن، AdDuplex اعلام کرد که ۳۵ درصد رایانه های شخصی در حال اجرای به روز رسانی کریترز هستند. این تعداد در ماه گذشته به طور قابل توجهی افزایش یافته است، بنابراین ۱۲۵ میلیون دستگاه و یا بیشتر از کاربران کامیپوتر که در حال اجرای به روز رسانی تصمیم به اشتراک گذاری گزارش کامل مشکلات با مایکروسافت گرفته اند.

آیا داده های استفاده کامل یا عمومی را به اشتراک می گذارید؟ آیا خود شما نیز نمی دانید؟ اگر جواب خیر است، در اینجا چگونگی پیدا کردن و تغییر تنظیمات آن وجود دارد:

  • روی استارت کلیک کنید.
  • تنظیمات را باز کنید.
  • Privacy را پیدا کنید و روی آن کلیک کنید.
  • در منوی سمت چپ به سمت پایین اسکرول کنید و Feedback & diagnostics را پیدا کنید.
  • بین دو مورد Basic یا Full را برای به اشتراک گذاری انتخاب کنید.

نظرات خود را با ما در مورد این اطلاعات در میان بگذارید.


پژمان قادرنژاد

دانشجوی رشته کامپیوتر، عاشق برنامه نویسی و نوکیا

[ad_1]

مطالب مشابه