HBO GO v10.1.0.34 دانلود پلن حتمی شبکه اچ بی او گو برای اندروید + اکانت

دانلود فارسی

HBO GO v10.1.0.34 دانلود پلن حتمی شبکه اچ بی او گو برای اندروید + اکانت

پلن شبکه اچ بی او گو HBO GO

زیر مجموعه کمپانی Warner Bros
با زیاد از ۵۰ میلیون دانلود از پلی اســـــتور

فروش اکانت های کرک انجام گرفته اختصاصی HBO 

اچ بی او به عنوان یکی از بزرگترین پخش کننده های شبکه تلویزیون امریکایی شناخته می شود که زیر مجموعه کمپانی براداران وارنر وابسته به باکس آفیس خانگی اســـــت. این شبکه از سال ۲۰۱۲ پلن های خود را برای ۲۹ میلیون مشترک در امریکا پخش می کند که سه ماه بعد از آ« این تعداد به ۳۳ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر افزایش می یابد و به این ترتیب HBO به عنوان دومین شبکه بزرگ کابلی امریکا در میان آقام، ثبت می شود. اچ بی او علاوه بر ایالت های متحده در حدود ۱۵۰ کشور دنی‍‍ا قابل مشاهده می باانجام گرفت. این شبکه پشتیبانی و پخش سریال و فیلم ها و پلن های مستند، مسابقات بوکس و همچنین برخی اوقات پلن های کمدی و کنسرت های ویژه را به عهده دارد.

خدمات HBO Go تقریبا مشابه سایت نتفلیکس اســـــت و جهت دسترسی به محتوای سایت نیازمند به خرید اکانت هستید. با توجه به این که خرید این اکانت ها از کشور ما مقدور نیست لذا تیم برترین های اندروید اقدام به عرضه اکانت های کرک انجام گرفته با قیمت زیاد ارزان تر از اکانت های اصلی انجامه اســـــت. اگر تمایل به اســـــتفاده از این شبکه دارید می توانید اکانت های کرک انجام گرفته اچ بی او گو را سفارش دهید و اســـــتفاده کنید.

 

ویژگی ها:

  • مشاهده زمان پخش سریال ها و فیلم های تلویزیونی
  • دسترسی آنلاین به فیلم ها و سریالهای در حال پخش
  • مشاهده با کیفیت زیاد بالا
  • امکان تغییر کیفیت در حال پخش با توجه به سرعت اینترنت

HBO GO پلن حتمی همین شبکه می باانجام گرفت که برای مخاطبان اندرویدی در پلی اســـــتور عرضه انجام گرفته اســـــت. با نصب این نرم افزار بر روی گوشی خود، امکان دسترسی به سریال ها و فیلم هایی که در همین شبکه پخش می شوند را به واسطه گوشی همراهتان خواهید داشت. این اپلیکیشن همچنین لیست پلن هایی که قرار اســـــت پخش شوند را در اختیارتان قرار خواهد داد تا پلن دلخواهتان را در زمان مشخص مشاهده کنید. امکان تغییر کیفیت پخش با توجه به سرعت اینترنت خودتان نیز وجود دارد.

 

اکانت های کرک انجام گرفته اچ بی او گو موجود اســـــت

سفارش اکانت

قیمت: ۷۰۰۰ تومان با هفت روز ضمانت تعویض

نکته حیاتی: این اکانت ها منحصر به فرد اســـــت و برای هر خریدار یک اکانت جدید ارسال می شود.

این سرویس فیـ.لتر نیست اما جهت پخش فیلم ها و سریال ها باید به وی پی ان آمریکا متصل باشید.


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با ۶۰ هزار دانشجو بپیوندید

زیاد از چهار هزار تایم تعلیم های ویدئویی فارسی در فرادرس


در حال بارگذاری …

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵

بنر کانال تلگرام

[ad_1]

مطالب مشابه