لیست گیم هایی که کیفیت بهتری روی Xbox One X در قیاس با PS4 Pro خواهند داشت

دانلود فارسی

لیست گیم هایی که کیفیت بهتری روی Xbox One X در قیاس با PS4 Pro خواهند داشت

هنگامی که اکس باکس وان اکس معرفی انجام گرفت، مایکروسافت ادعا انجام که این کنسول قادر اســـــت بهترین کیفیت را هنگام اجرای گیم ها در قیاس با دیگر کنسول ها فراهم آورد. این ادعا به صورت حتم تکمیلا درست اســـــت، برای آگاهی از جزییات همراه ما باشید.

۲ ترافلاپس توان گرافیکی بالاتر اکس باکس وان اکس در قیاس با PS4 Pro امری اســـــت که طرفداران کنسول ها به نیکوی از آن آگاه هستند. توان بالای اکس باکس وان اکس باعث انجام گرفته تا این کنسول بتواند گیم ها را با کیفیت ۴K و نرخ فریم ۶۰ اجرا کند، اما توان بالای این کنسول محدود به گیم های ۴K نیست.

اکس باکس وان اکس قادر اســـــت تا گیم های معمولی و رایجی که با کیفیت ۴K تولید نانجام گرفته اند را با نرخ فریم ثابت تر و جزییات گرافیکی بالاتر نمایش دهد.

برای آشنایی با جزییات توان بالای اکس باکس وان اکس نگاهی خواهیم داشت به ۵۰ عنوان شناخته انجام گرفته مولتی پلتفرم که به صورت حتم بهبودهای متعددی را برای کنسول تازه نفس مایکروسافت به خود دیده اند. در ادامه می توانید لیست گیم هایی که با کیفیت و پایداری زیاد تر بر روی اکس باکس وان اکس اجرا می گردند را مشاهده کنید.

همان طور که مشاهده می کنید برای کاهش زمان بررسی لیستی از ۱۱ عنوان مولتی پلتفرم را که برای دو کنسول در دسترس هستند، تهیه انجامه ایم، در ادامه باید یادآوری کنیم این لیست بر حسب هشدارات فعلی ایجاد انجام گرفته اســـــت، و احتمال دارد در فردا توسعه دهندگان بهبودهای زیاد تری را برای اکس باکس وان اکس فراهم آورند.

برای مثال هنگامی که به عنوان نخست این لیست یعنی Ark: Survival Evolved نگاه می کنیم، شاهد هستیم که در هر دو کنسول با کیفیت ۱۰۸۰p اجرا می شود، اما به لطف توان بالاتر کنسول مایکروسافت این عنوان با نرخ فریم ۶۰ اجرا می گردد.

این احتمال وجود دارد که این گیم پس از عرضه پایان و کمال ابزارهای توسعه دهندگان اکس باکس وان اکس این عنوان با کیفیت ۴K و نرخ فریم ۳۰ به روز شود.

در ادامه باید یادآور شویم که مایکروسافت در نسخه توسعه دهندگان کنسول خود ۹ گیگابایت رم DDR5 اضافه نسبت به نسخه تجاری در نظر گرفته اســـــت تا فرآیند توسعه گیم ها ساده تر و سریع تر انجام گیرد.

لیستی که مشاهده می کنید لیست ابتدایی اســـــت و به محض تکمیل تر انجام گرفتن هشدارات ما، این مقاله به روز رسانی خواهد انجام گرفت، پس منتظر رویدادهای زیاد تر در این زمینه باشید.

در مورد دو گیم Middle-earth: Shadow of War و Need For Speed Payback که در اکس باکس با کیفیت ۲۱۶۰p و نرخ فریم ۳۰ اجرا می شوند، و در کنسول رقیب به صورت upscale و نرخ فریم ۳۰ اجرا می شوند، توسعه دهندگان توضیح داده اند که نسخه اکس باکسی جزییات و افکت های تصویری به مراتب زیاد تری در قیاس با رقیب دارد.

در مجموع به نظر می رسد توان عناوین مولتی پلتفرم از کیفیت به مراتب بهتری در اکس باکس وان اکس برخوردار هستند، رویدادی که از مدت ها پیش انتظار آن را می کشیم، در ادامه به خاطر داشته باشید که مجددا به سایت سر بخانومید تا جزییات جدیدتری در مورد مقایسه این دو کنسول به دست آورید.


محسن توکلی

گویند کامپیوتر همه جوره خوش اســـــت،نه خیر عزیز فقط سرفس خوش اســـــت!

[ad_1]

مطالب مشابه