دانلود گیم شبیه ساز تعقیب و گریز Pako-Car Chase Simulator v1.0.4.3 اندروید

دانلود فارسی

دانلود گیم شبیه ساز تعقیب و گریز Pako-Car Chase Simulator v1.0.4.3 اندروید

Pako-Car Chase Simulator گیم “شبیه ساز تعقیب و گریز” یک گیم جالب ، سرگرم کننده و پرطرفدار برای سیستم عامل اندروید اســـــت که در سبک گیم های مسابقه ای بوده و توسط اســـــتودیو گیم سازی Tree Men Games ساخته و پرداخته انجام گرفته اســـــت. این عنوان از گیم های اندروید به سبب برخورداری از گرافیک مینیمالیستی-سه بعدی شایسته ی تقدیر و همچنین گیم پلی خاص و چالشی توانسته اســـــت که تا کنون مخاطبان را رضایتمند نموده و می تواند تجربه جالبی را در در دستگاه های اندروید تان به ارمغان آورد. شایان ذکر اســـــت که این گیم تا به این لحظه موفق به کسب نمره فوق العاده ۴٫۴ از سوی زیاد از ۱۵۰٫۰۰۰ کاربر از سراسر کره خاکی در فروشگاه گوگل پلی انجام گرفته اســـــت.

شما در این گیم اتومبیل رانی و مسابقه ای به عنوان یک فراری از نیرو های خشمگین پلیس در یک محل محاصره انجام گرفته قرار دارید. انواع موانع و چالش های بی نظیر در این محل وجود دارد که باید به سلامت از آن ها عبور انجامه و در عین حال که به انجام گرفتت از پلیس ها دوری می کنید تا حد ممکن از تصادف پرهیز کنید. همه چیز در گیم از گرافیک گرفته تا تنظیمات و رابط کنترلی ، مینیمالیستی می باانجام گرفت و هیچ دردسر اضافی برای تان در هیچ نقطه ای از گیم وجود ندارد. یک کلید شروع مجدد ی بر صفحه نیز تعبیه انجام گرفته اســـــت تا به آسودهی بتوانید مراحل چالشی و پر اســـــترس گیم را بار ها و بار ها تکرار کنید.

نوشته دانلود گیم شبیه ساز تعقیب و گریز Pako-Car Chase Simulator v1.0.4.3 اندروید نخستین بار در اندرویدکده پدیدار انجام گرفت.

[ad_1]

مطالب مشابه