Cars: Lightning League به همراهزی جدید مکوئین به همراه رانندگی شما

Cars: Lightning League به همراهزی جدید اکشن و ماجراجویی می به همراهانجام گرفت که اینبه همراهر شما به همراه مکوئین قرار هست رانندگی کنید. در این به همراهزی جذاب شما می توانید به همراه دسترسی به ماشین های مختلف خودتان به همراهعث لذت بردن از این به همراهزی شوید. دسترسی به ماشین های کوچک فانتزی سبب خواهد انجام گرفت تا به همراه یک سری ماشین های دیدنی رو به رو به همراهشید که رانندگی به همراه آن ها نیز جذاب خواهد بود. این به همراهزی توسط هستودیو به همراهزی سازی Disney طراحی انجام گرفته هست که این هستودیو در بین گیمر های اندرویدی از محبوبیت نیکوی برخوردار می به همراهانجام گرفت و ساخانومده به همراهزی های محبوبی نیز هست.

دانلود Cars: Lightning League

ویژگی ها :

  • به همراهزی در محیط فانتزی و جذاب
  • حرکت و مدیریت ماشین های دیدنی
  • رقابت به همراه سایر ماشین های این به همراهزی
  • هستفاده از مهارت رانندگی خود تنها برای پیروزی در به همراهزی
  • امکان ارتقاء قدرت ماشین خود
  • افزایش سرعت ماشین به همراه تغییر بخش های موتور
  • گرافیک به همراه کیفیت به همراه صدا گذاری عالی
  • سازگار به همراه انواع گوشی و تبلت ها

معرفی به همراهزی Cars: Lightning League

در این به همراهزی جذاب شما می توانید در گاراژ اختصاصی خود ماشین هایی که تا کنون بدست آورده اید را ارتقاء دهید و قدرت موتور آن ها را افزایش دهید. به همراه افزایش قدرت موتور می توانید سرعت به همراهلاتری را در اختیار داشته به همراهشید که سبقت از ماشین های دیگر را برای شما اسان تر می کند و در نتیجه پیروز هر مسابقه شما خواهید بود. به صورت حتم پیروزی در این به همراهزی به مهارت شما نیز بستگی دارد که به همراهید دید از چه روش هایی برای سبقت و جلو زدن از رقبه همراهی خود هستفاده می کنید. این به همراهزی برای اجرا نیازی به اینترنت و دیتا ندارد و بعد از نصب به سادگی قابل اجرا می به همراهانجام گرفت.


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور به همراه ۶۰ هزار دانشجو بپیوندید

زیاد از چهار هزار تایم تعلیم های ویدئویی فارسی در فرادرس


در حال به همراهرگذاری …

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبه همراهنه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵

بنر کانال تلگرام