ویدیوهای تبلیغاتی اعضا جدید خانواده سرفس را تماشا کنید

دانلود فارسی

ویدیوهای تبلیغاتی اعضا جدید خانواده سرفس را تماشا کنید

دیروز به هشدار شما رساندیم که سرفس پرو جدید و سرفس لپ تاپ در نقاط مختلف دنیا در دسترس خریداران قرار گرفته اند، مایکروسافت برای تبلیغ بهتر این دو محصول و حفظ تب و تاب عرضه این دو محصول جدید، دو ویدیو تبلیغاتی کوتاه را در کانال Microsoft Surface YouTube منتشر ساخته که جالب و تاثیر گذار به نظر می رسند.

در دنیای امروز نقش پر رنگ و حیاتی تبلیغات در فروش و موفقیت یک محصول امری تکمیلا واضح و آشکار اســـــت، مایکروسافت نیز برای موفقیت زیاد از پیش برند سرفس به صورت پیوسته تبلیغات مختلفی را در رسانه های مختلف منتشر می سازد، اکنون با عرضه دو عضو جدید از خانواده سرفس دو تبلیغ کوتاه از این دو محصول را منتشر ساخته اســـــت که در ادامه به تماشای آن می نشینیم.

همان طور که در بالا مشاهده انجامید تبلیغ کوتاه نخست به سرفس لپ تاپ اختصاص دارد. این تبلیغ تم و رنگ و لعابی مشابه تبلیغ نخستیه رونمایی این محصول را دارا اســـــت، اما علاوه بر آن نحوه باز انجام گرفتن دستگاه و روانی عملانجام لولای آن به نیکوی نمایش داده می شود.

در انتها به مخاطبان یادآوری می شود که اکنون قادر هستند تا سرفس لپ تاپ را از مایکروسافت اســـــتور و فروشگاه BestBuy تهیه کنند.

ویدیو دوم هم به معرفی سرفس پرو جدید اختصاص دارد، این ویدیو نیز از موزیک و تم مشابه ویدیو معرفی این محصول در کنفرانس مایکروسافت در شانگهای بهره برده اســـــت، در این ویدیو بر نکاتی از دستگاه نظیر عمر باتری بالای ۱۳.۵ تایم، پشتیبانی از نسل جدید سرفس پن و تایپ کاور جدید تاکید انجام گرفته اســـــت.

یکی از حربه های دیگری که مایکروسافت برای فروش این دو محصول در نظر گرفته اســـــت، تخفیفات خاصی اســـــت که برای مخاطبان مک و آیپد در نظر گرفته انجام گرفته اســـــت، بدین معنی که مخاطبان مک و یا آیپد می توانند با تحویل دستگاه خود و با توجه به شرایطی که مایکروسافت تعیین انجامه از تخفیف ویژه تا سقف ۸۵۰ دلار نیز بهره مند شوند.

سیاســـــت های تبلیغات و فروش مایکروسافت در زمینه برند سرفس را چگونه ارزیابی می کنید؟


محسن توکلی

گویند کامپیوتر همه جوره خوش اســـــت،نه خیر عزیز فقط سرفس خوش اســـــت!

[ad_1]

مطالب مشابه