Groove Music و Movies & TV با ظاهر جدید برای حلقه Release Preview به روز رسانی شدند – وینفون

دانلود فارسی

Groove Music و Movies & TV با ظاهر جدید برای حلقه Release Preview به روز رسانی شدند – وینفون

مدتی قبل مایکروسافت به روز رسانی جدیدی برای اپلیکیشن های Groove Music و Movies & TV خود در ویندوز ۱۰ برای اعضای اینسایدر حلقه ی Fast منتشر کرد که در آن رابط کاربری جدیدی را برای این اپلیکیشن ها به ارمغان آورده بود. حال این به روز رسانی در دسترس کاربران بیش تری قرار گرفته است. در این به روز رسانی شاهد استفاده از ظاهر جدید مات (موسوم به پروژه نئون) و همچنین ویژگی های جدید دیگری هستیم. در ادامه با وینفون همراه باشید.

امروز مایکروسافت این ظاهر جدید برای اپلیکیشن های Groove Music و Movies & TV را در دسترس کاربران اینسایدر حلقه ی Release Preview نیز قرار داده است و این دسته از کاربران اکنون می توانند این رابط کاربری جدید را تجربه کنند.

همان طور که گفته شد، این به روز رسانی علاوه بر ارائه ظاهر جدید، ویژگی های جدیدی را نیز به ارمغان آورده است که در ادامه مشاهده می کنید:

  • Now Playing: رابط کاربری بهبود یافته در رایانه های شخصی و دستگاه های موبایل.
  • هنگامی که شما در حال پخش یک آهنگ هستید که هیچ تصویر پس زمینه ای ندارد، عکس آلبوم به جای آن نشان داده می شود و یک افکت تاری یا blur به ظاهر آن جذابیت بیش تری می دهد.
  • موزیک ویدیوتماشای موزیک ویدیو برای آهنگ هایی که آن ها را داشته اید.
  • بلافاصله ۱۰ چیز بیش تر را به هر لیست پخش اضافه کنید.
  • دنبال کردن لیست پخش: شنیدن آخرین آهنگ هایی که آن ها به لیست های پخش ویژه اضافه شده اند.

اگر شما یکی از اعضای اینسایدر حلقه ی Release Preview هستید، در حال حاضر قادر خواهید بود به روز رسانی جدید اپلیکیشن های Groove Music و Movies & TV را از لینک های زیر بر روی دستگاه های خود دریافت کنید.


امیر زمانی

Only Windows

[ad_1]

مطالب مشابه