مایکروسافت، شهریورماه به‌روزرسانی رداستون ۳ را عرضه ‌خواهد کرد! – وینفون

دانلود فارسی

مایکروسافت، شهریورماه به‌روزرسانی رداستون ۳ را عرضه ‌خواهد کرد! – وینفون

اخیرا مایکروسافت در خبری تائید کرده که در هر سال، ۲ به‌روزرسانی بزرگ برای ویندوز ۱۰ منتشر خواهد شد که با خود تغییرات گسترده‌ای را به همراه دارند. حال در همین راستا، مایکروسافت خبر از عرضه‌ی به‌روزرسانی رداستون ۳ در ماه سپتامبر میلادی(شهریور) برای عموم کاربران می‌دهد. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

پیش‌تر اخباری مبنی بر عرضه‌ی به‌روزرسانی رداستون ۳ به بیرون درز کرده بود اما، این‌بار مایکروسافت رسما تائید کرد که آن‌ها ماه سپتامبر(شهریور) را برای عرضه‌ی عمومی به‌روزرسانی رداستون ۳ در نظر گرفته‌اند. اگر به زمان اعلامی مایکروسافت دقت بیش‌تری بکنیم، متوجه خواهیم شد که این ماه به‌صورت تصادفی انتخاب نشده است و مایکروسافت پیش‌تر محصولاتی از قبیل ویندوز ۱۰، آفیس ۳۶۵ Pro Plus و System Center Configuration Manager را در این ماه منتشر کرده است.

مطلب رسمی مایکروسافت در بلاگ:

برپایه بازخوردهای دریافتی، خوشحالم که اعلام کنم، از این پس مدلِ سرویس‌گرا ویندوز ۱۰، آفیس ۳۶۵ Pro Plus و System Center Configuration Manager با یکدیگر هم‌تراز می‌گردند(از لحاظ زمانی). مطمئنا این اتفاق برای مشترکین Secure Productive Enterprise از اهمیت بالایی برخوردار است.

در ادامه مایکروسافت بیان داشت که هر به‌روزرسانی شاخصِ ویندوز ۱۰، به‌مدت ۱۸ ماه پشتیبانی می‌گردد. اگرچه مایکروسافت زمان عرضه‌ی رداستون ۳ را در ماه سپتامبر در نظر گرفته است اما به باور وب‌سایت ویندوزسنترال، سپتامبر ماهی است که مایکروسافت به‌روزرسانی جدید را به مرحله‌ی نهایی می‌رساند و عرضه‌ی عمومی به ماه اکتبر موکول خواهد شد؛ درست مانند به‌روزرسانی کریترز که در ماه مارس به مرحله‌ی نهایی توسعه‌ی خود رسید و در ماه آوریل به عرضه‌ی عمومی در آمد.

هم‌اکنون اینسایدرهای دسته‌ی فست اولین بیلدهای به‌روزرسانی رداستون ۳ را دریافت کرده‌اند. در حالی که در این بیلدها ما شاهد ویژگی‌های جدیدی نیستیم اما انتظار می‌رود که در هفته‌های آتی، ویژگی‌های جدید نیز راه خود را به بیلدهای رداستون ۳ باز کنند.

دیدگاه خود را در این باره با ما به اشتراک بگذارید.


كيان زرعكانی

در رشته نرم‌افزار تحصیل می‌کنم. عاشق کد نویسی هستم و خودم رو به یک شاخه خاص محدود نمی‌کنم. آشنایی من با دنیای ویندوز با گوشی لومیا ۵۲۰ اتفاق افتاد. همین رخ داد باعث شکل‌گیری علاقه من به مایکروسافت شد و امیدوارم مایکروسافت بتونه با خلاقیت‌های خودش، دنیای رو تبدیل به جای بهتری برای زندگی کنه.

[ad_1]

مطالب مشابه