وزارت آموزش انگلستان مشتری جدید سرفس – وینفون

دانلود فارسی

وزارت آموزش انگلستان مشتری جدید سرفس – وینفون

روز گذشته نخست وزیر انگلستان Theresa May بازدیدی از مقر مایکروسافت در این کشور داشت. در این دیدار در مورد مسایل مختلفی گفتگو انجام گرفت، ماحصل این گفتگو نوید گسترش فعالیت های این شرکت در انگلستان را می دهد.

حال اولین ثمره این مذاکرات به بار نشست چرا که وزارت آموزش این کشور امروز اعلام کرد ۵۰۰۰ دستگاه سرفس بوک و سرفس پرو ۴ را برای کارمندان خود خریداری خواهد کرد. Adrian Tucker رییس بخش فناوری این وزارت خانه دلیل انتخاب برند سرفس را چنین شرح می دهد:

ما در طی ۱۸ ماه اخیر شاهد رشد و به روز رسانی بزرگی در دنیای فناوری بوده ایم و برند سرفس قطعه بزرگی از این پازل بوده است. سرفس بوک ابزار بزرگی در جهت افزایش توان موبیلیتی و بهره وری بالای کارمندان ما خواهد بود. باید اضافه کنم که در سیستم اداری خود از ویندوز ۷ به ویندوز ۱۰ ارتقا یافته ایم، و در پرتو قابلیت های ویندوز ۱۰ می توانیم بهره بیش تری از خدمات ابری ببریم.

وزارت آموزش انگلستان پیش از این بخش بزرگی از کارمندان خود را به سرفس پرو ۳ تجهیز کرده بودند و رضایت بالای آن ها از برند سرفس باعث شده تا این همکاری تداوم یابد.

روند رو به رشد استفاده سازمان هایی نظیر وزارت آموزش انگلستان از فناوری های نو، و جایگزین کردن قلم و صفحات لمسی به جای قلم و کاغذ نوید افزایش بهره وری از یک سو و از سوی دیگر حفاظت بیش تر از محیط زیست را می دهد.

منبع :

MSPU

  • جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۴:۰۳
  • بدون نظر
  • محسن توکلی
  • اخبار


محسن توکلی

گویند کامپیوتر همه جوره خوش است،نه خیر عزیز فقط سرفس خوش است!

[ad_1]

مطالب مشابه