بیلد جدید برای کاربران اینسایدر اکس‌باکس وان منتشر شد! – وینفون

دانلود فارسی

بیلد جدید برای کاربران اینسایدر اکس‌باکس وان منتشر شد! – وینفون

امروز تیم اکس‌باکس بیلد جدیدی را برای اینسایدرهای حلقه‌ی آلفا منتشر کرده است که برخی از مهم‌ترین مشکلات سیستم‌عامل این کنسول را برطرف می‌کند. همچنین همزمان با عرضه‌ی این به‌روزرسانی برای اینسایدرهای آلفا، حلقه‌ی بتا و برخی از اینسایدرهای Preview نیز آن را دریافت کردند که نشان از بهینگی این بیلد جدید دارد. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

شما می‌توانید لیست تغییرات و بهبودهای این بیلد را پایین‌تر مشاهده کنید

بهبودها

 • Game DVR: ما مشکلی را که باعث می‌شد تا با آپبود یک اسکرین‌شات یا کلیپ، دو بار اعلانیه دریافت کنید(به جای یک بار) را برطرف کردیم.
 • بومی‌سازی: بهبودهای گوناگون برای متمرکز کردن متون و محتوا.
 • صدا: ما مشکلی را که باعث می‌شد تا در برخی از مواقع، همزمان با اتصال هدست صدا قطع گردد را برطرف کردیم.
 • اکنون مشکلی را که باعث می‌شد تا با اتصال یا قطع اتصال هدفون در زمان اجرای برنامه‌ی Blu-Ray Player صدا قطع گردد را برطرف کرده‌ایم.
 • رفع مشکل Dolby Atmos برای هدفون‌ها که منجر به قطع صدا در برخی از اپلیکیشن‌ها می‌شد.
 • Blu-Ray Player: مشکلی که باعث می‌‌شد تا اپلیکیشن Blu-Ray Player به اشتباه پیغام پشتیبانی‌نشدن فرمت صدا را نمایش دهد را اکنون برطرف کرده‌ایم.
 • Games & Apps: رفع مشکلی که باعث می‌شد تا در برخی از مواقع اپلیکیشن‌های تازه نصب‌شده نتوانند اجرا گردد.
 • Beam: در گذشته هنگامی که صفحه‌کلید مجازی فعال بود و شما دکمه‌ی X را فشار می‌داد، ممکن بود استریم قطع گردد. اکنون این مشکل برطرف شده است.

مشکلات شناخته‌شده

 • Game Clips: پس از ضبط یک کلیپ بازی، ممکن است ویدیوی شما نتواند در بخش Activity Feed آپلود گردد. راه‌حل: شما می‌توانید این ویدیوها را از مسیر Profile > Captures > Manage به صورت دستی بر روی Activity Feed آپلود کنید.
 • EA Access: ممکن است اپلیکیشن EA Access شما را مشترک این سرویس تشخیص ندهد. البته این موضوع بر روی بازی‌های رایگان این سرویس و تخفیفات آن بر روی دیگر عنواین شرکت EA تاثیر نخواهد گذاشت.
 • Settings – Ease of Access: هنگامی که شما خروجی Mono را در بخش Audio تنظیمات Ease of Access انتخاب می‌کنید ممکن است بخش Setting به‌طور کلی غیر قابل دسترسی شود. برای رفع این مشکل نیاز به یک هارد ریست دارید که با نگاه داشت دکمه‌ی اکس‌باکس در بخش جلوی کنسول به‌مدت پنج ثانیه می‌توانید این مشکل را حل کنید.
 • Settings – Display & sound: صفحه‌ی Audio Output اکنون در دست ساخت قرار دارد و برخی از ویژگی‌های جدید این بخش غیرقابل دسترسی است. اکنون قصد داریم تا تکنولوژی Dolby Atmos Home Theater را برای تلویزیون و  Dolby Atmos را برای هدفون‌ها در بیلدهای آینده در دسترس کاربران قرار دهیم. پس از کامل شدن این ویژگی‌ها ما آن‌ها را به مشا معرفی خواهیم کرد. بنابراین اکنون با انتخاب این ویژگی‌ها شما هیچ تاثیری را حس نخواهید کرد.
 • Wireless Display: اکنون اپلیکیشن Wireless Display نمی‌تواند اجرا شود و به‌صورت مدام دچار کرش می‌شود.

با وینفون همراه باشید تا از اخبار اختصاصی اکس‌باکس زودتر از هر کس دیگر باخبر شوید. دیدگاه خود را درباره‌ی این بیلد با ما به اشتراک بگذارید. آیا شما عضو برنامه‌ی اینسایدر اکس‌باکس هستید؟


كيان زرعكانی

در رشته نرم‌افزار تحصیل می‌کنم. عاشق کد نویسی هستم و خودم رو به یک شاخه خاص محدود نمی‌کنم. آشنایی من با دنیای ویندوز با گوشی لومیا ۵۲۰ اتفاق افتاد. همین رخ داد باعث شکل‌گیری علاقه من به مایکروسافت شد و امیدوارم مایکروسافت بتونه با خلاقیت‌های خودش، دنیای رو تبدیل به جای بهتری برای زندگی کنه.

[ad_1]

مطالب مشابه