برنامه شخصی سازی نوار ناوبری Navbar Apps

نوار ناوبری در گوشی های اندرویدی به بخشی گفته می شود که در آن شما امکان بازگشت به صفحه HOME، بازگشت به صفحه قبلی و باز کردن برنامه های در حال اجرا را دارید. این نوار در پایین ترین قسمت صفحه نمایش گوشی قرار دارد. همانطور که می دانید روزانه به صورت متعدد با این بخش سر و کار دارید و از آن استفاده می کنید.

navbar-apps

ویژگی ها:

  • استفاده از رنگ دلخواه برای نوار کاربری
  • امکان استفاده از تصاویر دلخواه برای نوار کاربری
  • تغییر وضعیت رنگ نوار ناوبری با میزان باتری

 

Navbar Apps این امکان را به شما می دهد تا بدون نیاز به روت کردن گوشی، ظاهر نوار کاربری گوشی خود را تغییر دهید. شما می توانید به این منظور از رنگ دلخواه استفاده کنید یا حتی از تصاویری که در گالری گوشی تان وجود دارد نیز برای آن استفاده کنید. البته باید توجه داشته باشید که برای استفاده از عکس دلخواه و قرار دادن ان در همین بخش، باید نسخه خریداری شده برنامه را استفاده کنید. همچنین قابلیت تغییر وضعیت رنگی رنگ این بخش با میزان باقی مانده شارژ باتری نیز وجود داشته تا با کاهش شارژ باتری به زیر ۵۰% رنگ نوار ناوبری تغییر نماید.

خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

download

بنر کانال تلگرام